W154 KADIN PARFÜM
W154 KADIN PARFÜM
W154 KADIN PARFÜM

W154 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011111

W-154; Cesur, seksi ve unutulmaz bir parfüm... Sofistike çiçek kokularından oluşan bu parfüm yoğun ve kalıcı olması ile hafizalara kazınıcak bir kadın parfümü. Seftali, erik ve kırmızı meyveler üst notalarda; tuberoz, menekşe, hindistan cevizi ve hibiskus orta notalarda; amber, misk, vanilya ve paculi ise dip notalarda yer almaktadır.

 

:

W154  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel; Seftali,Erik, Kirmizi Meyveler

Orta Nota Ciceksi; Tuberoz, Menekse, Hindistan Cevizi, Hibiskus

Dip Nota  Misk Amber, Misk, Vanilya, Paculi

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.