W155 KADIN PARFÜM

W155 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Pırıltılı, neşeli, eğlenceli, aşk ve hayat dolu bir koku. W-155, ona ilham veren duygular kadar mutluluk saçan bir buketten yayılan notalar kadar gençlik dolu. Davetkar ve son derece doğal, karşı konulmaz bir neşe ve enerjiye sahip. Açılıştaki bergamot, limon, portakal ve siyah frenk üzümünün ışıltılı ve parlak turunçgil notalarıyla sizi anında şaşırtır. Kalpteki gül, yasemin ve sedir ağacı ferahlık vererek sizi baştan çıkartır. Dip notadaki amber, misk ve odunsu notalar ise kokuya aşık olmanıza neden olur.

 

W155  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Limon, Portakal, Frenk Uzumu

Orta Nota Çiçeksi-Odunsu; Gul, Yasemin, Sedir Agaci

Dip Nota  Odunsu-Amber; Amber, Misk, Odunsu Notalar

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR