W156 KADIN PARFÜM

W156 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-156 espri anlayışını kaybetmemiş eğlenceli ve kıpır kıpır kadınlara adanmış bir kokudur. Canlandırıcı portakal, pembebiber ve kırmızı frenk üzümünün meyvesel kombinasyonu ile açılır, kalpte yeşil çayın canlandırıcı etkisi ve yasemin, şakayık ve menekşenin büyüsüyle sarmalanır. Amber ve misklerin yani sıra sedir ağacı notaları ile zenginleştirilmiş dip notasıyla da W-156 genç kızların gözdesi olacak.

 

W156 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Narenciye; Portakal, Pembebiber, Kirmizi Frenk Uzümü

Orta Nota Çiçeksi-Bitkisel; Yasemin, Şakayık, Menekşe, Yeşil Cay

Dip Nota  Odunsu-Misk; Amber, Sedir Ağacı, Misk 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR