W157 KADIN PARFÜM

W157 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-157 ile bir film gibi gösterişli bir yaşam içinde enerjik dolu hissedersiniz. Canlı, manyetik, karizmatik ve güçlü karakterlerin parfümü. Koku, üst notasındaki ravent, kivi, kırmızı frenk üzümü, orta notasındaki pembe sıklamen, karpuz ve yasemin, dip notasındaki misk, sandal ağacı ve odunsu notalar ile kendine güvenen, sınır tanımayan, karizmatik ruhların kokusudur.

 

 

W157 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Narenciye; Ravent, Kivi,Kırmızı Frenk Uzümü

Orta Nota Meyvesel-Çiçeksi; Siklamen, Karpuz,Yasemin

Dip Nota  Odunsu-Misk; Misk, Sandal Ağacı, Odunsu Notalar

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR