W158 KADIN PARFÜM

W158 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

 W-158 siyasetle kadının iç içe geçmesini bir kadının sıradışılığını neşesini dişiliğini ve özgürlüğünü temsil eder. W158 tüm klişeleri yıkmak için yeni ve modern bir alternatif sunarak aynı zamanda güçlü ve zarif olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu koku yeni bir türdür onun peşinde bıraktığı zarif aura özgürlüğün nefesidir; yeşil elma, armut ve limon açılışı yapar. Gündüz ve gece bir arada mükemmel uyumu teninizde hissedin: Üst notalar limon Orta notalar yasemin, Alt notalar misk daha baharatlı şenlikli seksi ve eğlenceli bir şeyler oluşturmaktır.

 

W158 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Limon, Yesil Elma, Armut

Orta Nota Çiçeksi; Muge, Yasemin

Dip Nota  Odunsu-Misk; Beyaz Misk, Sedir Ağacı

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR