W159 KADIN PARFÜM

W159 KADIN PARFÜM

W-159, modern bakış açısıyla, olumlu bakış açısının nihai yansıması olan dünyaya yeni bir bakış açısı getiriyor. Dinamik ve doğalın uyumu olan koku, bergamot, limon ve siyah frenk üzümünun çekiciligi ile açılırken, duyuları ve ruhu anında uyandırır.Kalbinde manolya, gül, ylang ylang, yasemin ve karamel, süt notaları, kahve notaları ve tarçın ile buluşur. Dip notalarda beyaz misk, amber ve vanilya kokuyu kapar.

 

 

W159 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Limon, Frenk Uzumu

Orta Nota Ciceksi-Gurme;  Gul, Ylang Ylang, Yasemin, Manolya, Karamel, Sut Notalari, Kahve Notalari, Tarcin

Dip Nota  Misk-Amber; Beyaz Misk, Amber, Vanilya

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR