W161 KADIN PARFÜM

W161 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-161 Tazeliğin simgesi ve baştan çıkarıcılığın, ele avuca sığmamanın göstergesi olacak . Açılışı limonun ferah notaları sağlar. Kalpteki, sümbül ve yaseminin kadife gibi yumuşaklığı bu parfüme ilham vermiş ve rahatlatıcı bir kokunun oluşmasında yardımcı olmuştur.  Odunsu notalar, vetiver ve paculi, dip notada, amber ve beyaz misk ile bir araya gelerek bu bastan çıkarıcı kompozisyonu sonlandırır.

 

W161 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye; Limon

Orta Nota Ciceksi;  Sumbul, Yasemin

Dip Nota  Odunsu-Misk; Odunsu Notalar, Vetiver, Paculi, Amber, Beyaz Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR