W163 KADIN PARFÜM

W163 KADIN PARFÜM

W-163 yumuşacık yasemin ve lezziz yaban mersininin baş döndüren kombinasyonunu sizlere sunuyor. Üst notalarında, limon, yaban mersini ve siyah frenk üzümü; orta notalarında yasemin, ylang ylang, gardenya ve menekşe; dip notalarında ise sandal ağacı, misk ve amber bulunuyor.

 

W163 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Limon, Yaban Mersini, Siyah Frenk Uzumu

Orta Nota Ciceksi;  Yasemin, Ylang Ylang, Gardenya, Menekse

Dip Nota  Misk-Amber; Sandal Agaci, Misk, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR