W167 KADIN PARFÜM

W167 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-167 Büyüleyici, kadınsı, kendine güvenen bir ışıldamanın ve kadının bağımsız ruhunun temsil edildiği mükemmel bir bir kompoziyondur. Limon, mandalina ve frenk üzümü karışımının karşı konulmaz ferahlığı orta notadaki pembe frezya, yasemin ve gülün çiçeksi dokunuşlarıyla buluşur. Derinlik, dip notada sandal ağacı, amber ve miskle sağlanır.

 

 

 

 

 

W167 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Limon, Mandalina,Frenk Üzümü

Orta Nota Ciceksi;  Pembe Frezya, Yasemin, Gül

Dip Nota  Odunsu-Misk; Sandal Ağacı, Amber, Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR