W168 KADIN PARFÜM

W168 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-168  Kadınların ruhunda çiçek açan özgürlüğün, çeşitliliğin ve canlılığın bir parfümde bütünleşmesi… Çiçeklere olan tutkudan ortaya çıkan yepyeni bir koku! Sizi çiçeklerle bezeli, bereket ve zenginlikle dolu, uçsuz bucaksız bahçelere götüren cesur bir koku. Açılışta kullanılan yasemin’in pudra kokusu ile tuberozun taze yeşil aroması kokuya imzasını atıyor. Kalpteki menekşe, gül, hanimeli ve yeşil notalar ise kokuyu daha şehvet ve daha kadınsı kılıyor! Son olarak, sandal ağa, vetiver, iris, amber ve beyaz misk kokuyu kapatırken kompozisyonu vurguluyor.

 

W168 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Ciceksi Yasemin, Tuberoz

Orta Nota Ciceksi-Yeşil Menekse, Gül, Hanimeli, Yesil Notalar

Dip Nota  Odunsu-Misk; Sandal Ağacı, Vetiver, Iris, Amber, Beyaz Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR