W169 KADIN PARFÜM

W169 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-169, feminen ve coşkulu yapısıyla markanın en önemli koku imzalarından biri ve sizin tamamlayıcı unsurunuz olmaya ,eksik hiçbirşey bırakmamaya kararlı. Üst notalarda greyfurt ve ayva; kalp notalarında sümbül, yasemin ve iris; alt notalarıda ise amber, sedir ağacı ve beyaz misk bulunuyor.

 

 

W169 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Meyvesel; Greyfurt, Ayva

Orta Nota Ciceksi; Sumbul, Yasemin, Iris

Dip Nota  Amber-Misk; Amber, Sedir Agaci, Beyaz Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR