W176 KADIN PARFÜM
W176 KADIN PARFÜM
W176 KADIN PARFÜM

W176 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011333

W176; Ahududu, gül ve vanilyanın baştan çıkaran kokuları arasında kendinizi kaybedeceksiniz. Frenk üzümü, çilek, ahududu, elma, armut ve kavunun meyveli açılışı kalpteki yasemin, gül, ve mügenin çiçeksi dokunuşlarıyla buluşur. Misk, vanilya, benzoin, süt notaları, amber, sandal ağacı dipte zengin bir kapanış yapar.

 

 

:

W176 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Meyvesel; Frenk Üzümü, Çilek, Ahududu, Elma, Armut, Kavun

Orta Nota Ciceksi;  Yasemin, Gül, Müge

Dip Nota  Amber-Misk; Misk, Vanilya, Benzoin, Süt Notaları, Amber, Sandal Ağacı

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.