W18 KADIN PARFÜM

W18 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W18;Koku ışıldayan açılışını iki farklı portakal yapıyor; acı Afrika portakalı ve İtalyan portakalı. Kalbinde bulunan portakal çiçeği ve yasemin esintisiyle sarılarak kokuya derin bir çekicilik sağlıyor. Dipten gelen vanilya ve balın baştan çıkarıcı etkisi odunsu sandal ağacı notalarıyla tamamlanıyor.

 

 

W18 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye;  Acı Afrika Portakalı, İtalyan Portakalı

Orta Nota: Çiçeksi; Portakal Çiçeği, Yasemin

Dip Nota: Odunsu-Tatlı;  Vanilya, Bal, Sandal Ağacı

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR