W180 KADIN PARFÜM

W180 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-180, beklenmedik bir şekilde bal, narenciye, süt ve karamel notalaı ile neşeli, seksi, sıra dışı ve klişelerden bir o kadar uzak halde ortaya çıkarıyor. Kalpteki tuberoz, yasemin, heliotrope, paculi ve sandal ağacı narkotik bir etki yaratırken, dip notadaki vanilya, tonka yemişi, amber ve misk kompozisyonu daha çekici kılıyor.

 

W180 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Tatli-Narenciye;  Narenciye Notalari, Sut Notalari, Karamel Notalari

Orta Nota Ciceksi-Odunsu Tuberoz, Yasemin, Heliotrope Paculi, Sandal Agaci

Dip Nota  Amber-Misk; Vanilya, Tonka Yemisi, Amber, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR