W181 KADIN PARFÜM

W181 KADIN PARFÜM

W-181. Eşsiz formülüyle birlikte yarattığı etkisiyle aşıklar şehri Paris’i farklı bir açıdan görmeye hazır mısınız? W-181 ile birlikte tutku sizi yeni bir yolculuğa çıkarsın! Baş döndürücü kokusunun yarattığı heyecana ve özgürlüğe kendinizi bırakın ve sıradanlığın sınırlarını aşın! Bergamot, armut, çilek, ahududu ve frenk üzümüyle zengin bir başlangıç yapan kokuya kalpte yasemin, şakayık, osmantus ve turunç çiçeği eşlik ediyor. Paçuli, amber, misk ve vanilya dipte kokunun kapanışını yapıyor.

 

W181 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Tatli-Narenciye;   Bergamot, Armut, Çilek, Ahududu, Frenk Üzümü

 Orta Nota Ciceksi;  Yasemin, Şakayık, Osmantus, Turunç Çiçeği

 Dip Nota  Amber-Misk; Paçuli, Amber, Misk, Vanilya

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR