W183 KADIN PARFÜM
W183 KADIN PARFÜM
W183 KADIN PARFÜM

W183 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011401

W-183 uyum ve zarafetin kokusunu teninize taşıyor. Meyvesel-Çiçeksi içeriğinde amber ve yasemin bulunan parfüm, elma ve ananas notaları ile açılır. Sümbül, gül, yasemin ve mügenin olusturdugu kalp zarif ve çiçeksidir; ve amber ve beyaz miskin egzotik derinliğiyle birleşerek eşsiz, çekici bir his yaratır. Bu romantik ve büyüleyici kokuya hazır olun!

 

:

W183 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Meyvesel;   Elma, Ananas

 Orta Nota Ciceksi; Sumbul, Gul, Yasemin, Muge

 Dip Nota  Amber-Misk Amber, Beyaz Misk

 

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.