W187  KADIN PARFÜM
W187  KADIN PARFÜM
W187  KADIN PARFÜM

W187 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W187; Sorbetto Rosso ile bir yaz ruhuna katılan Escada kadını, olasılıklarla dolu yeni bir yazın keşfedilmemiş sularını dolaşırken bir kaçış duygusu hissedecek. Sorbetto Rosso, saf zevk ve neşe dolu bir koku ve doğrudan kalbe giden bir kompozisyon. Üst notalarda narenciye notaları, sulu armut ve marin notalar bulunur. Kokunun kalbi, karpuz, frangipani çiçekleri ve yasemindir. Meyvenin canlandırıcı ve sulu tarafını güçlendirmek için karamel, amber ve meyvesel miskler kokunun dip notasini destekler.

W186 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Bergamot, Mandalina, Elma

 

Orta Nota: Ciceksi; Kaktus Cicegi, Gul Yapraklari, Menekse, Yasemin

 

Dip Nota: Odunsu-Tatli; Sedir Agaci, Sandal Agaci, Amber, Vanilya, Tonka

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR