W19 KADIN PARFÜM

W19 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

 W19; Masum ama seksi, saf ama vurucu, dingin ama enerjik... W-19 pek çok zıt kutbu şişesinde barındıran, sulu meyveler ve sıcacık çiçek notalarının dengeli bir kombinasyonudur. Elma, salatalık, greyfurt ve manolya kokuyu açar. Kokunun kalbindeki tuberoz, müge, gül ve menekşe kompozisyonu güçlendirirken, dip notadaki sandal agacı, odunsu notalar ve amber kokuyu kapatır.

 

 

W19 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Ciceksi;  Elma, Salatalık,Greyfurt, Manolya 

Orta Nota: Çiçeksi; Tuberoz, Müge, Gül, Menekşe   

Dip Nota: Odunsu;  Sandal Ağacı, Odunsu Notalar, Amber

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR