W190  KADIN PARFÜM

W190 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W190; güçlü, feminen ve özgür kadının tutkusunu serbest bırakır.  W190, ikonik notası Frenk üzümü etrafında, yoğun armut, şeftali, ananas ve narenciye notalarını açılışta bir araya getirerek feminenliğin gücünü ve zarafetini aynı anda yansıtan baştan çıkarıcı bir koku olusturuyor. Parfümün kalbinde ise gül, yasemin, müge, manolya, sedir sandal ağacı kokuya karakter ve olgunluk kazandirıyor. Vanilya, amber ve misk kokunun kompozisyonunu kapatıyor.

W190 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel-Narenciye; Siyah Frenk Uzumu, Armut, Seftali, Ananas, Narenciye Notalari

 

Orta Nota: Ciceksi-Odunsu; Gul, Yasemin, Muge, Manolya, Sedir Agaci, Sandal Agaci

 

Dip Nota: Tatli-Misk; Vanilya, Amber, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR