W191  KADIN PARFÜM

W191 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

W191; rengarenk, eğlenceli, neşeli bir koku. Gençliği, modernliği ve zarifliği sembolize eden bu çekici koku Paris’te bir aşk saklambacına konu oluyor. Yoğun bergamot, limon, mandalina, greyfurt, frenk uzumu ve canlı frambuaz tanecikleri arasında canlanan derin bir ilk görüşte aşk. Yasemin, itir ve gül dokunuşu, taze sedir agaci, paculi ve misk notalarıyla büyüleyen ve bağımlılık yaratacak bir parfum.

W191 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamut, Limon, Mandalina, Greyfurt, Frambuaz, Frenk Uzumu

 

Orta Nota: Ciceksi; Gül, Yasemin, Itır

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sedir Ağacı, Paçuli, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR