W192  KADIN PARFÜM
W192  KADIN PARFÜM
W192  KADIN PARFÜM

W192 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011494

W192; La Vie Est Belle L'Éclat, meyve tadındaki gülümsemeyle aydınlatılmış en asil doğal bileşenlerden portakal ciçeği ozü, yasemin ozü ve neroli’yi bir araya getiriyor. Koku, limon, mandalina ve portakalin sagladigi acilisi güneşten kopan taze kıvılcım taneleri gibi eşsiz L'Éclat şişesine hapsediyor. Ciceksi kalp zarif iris, portakal cicegi ve yasemin notalarini sunarken, dip notadaki sandal agaci, paculi, misk ve vanilya amber ile is birliği yapiyor.

:

W192 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye; Limon, Mandalina, Portakal

 

Orta Nota: Ciceksi; Iris, Portakal Cicegi, Yasemin

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sandal Ağacı, Paçuli, Misk, Vanilya, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.