W195  KADIN PARFÜM
W195  KADIN PARFÜM
W195  KADIN PARFÜM

W195 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301011524

W195; ; Rapsido, şehvetli ve çok feminen bir koku olup aynı zamanda rahat ve umursamaz bir tatil kokusudur. Kadının doğal cazibesini vurgulamak ve kendilerini çekici hissetmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Üst notalarında limon, bergamot ve mandalina ile canlandırıcı bir açılış yapan kokunun orta notalarında frenk üzümü ve armut, çiçeksi notalar olan yasemin ve gül ile harmalanmıştır. Dip notalarda bulunan amber ve misk kokuya bir derinlik kazandırıp kokunun çiçeksi karakterini güçlendirmiştir.

W195 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye; Limon, Bergamot, Mandalina

 

Orta Nota: Meyvesel-Çiçeksi; Frenk Üzümü, Armut, Yasemin, Gül

 

Dip Nota: Amber-Misk; Amber, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir