W2 KADIN PARFÜM

W2 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W2; Tatlı meyvesel notalarla sofistike çiçeksi notaların muhteşem ahenginin pudralı misklerle tamamlanmasından oluşmuştur. Kayısı, şeftali, siyah frenk üzümü ve kadife çiçeği kokuyu açar. Meyvesel çiçeksi açılışı, yasemin, sandal ağacı ve sedir ağacının odunsu çiçeksi notaları takip eder. Misk ve vanilya kokuyu vurgulayarak kapatır.

 

 

W2 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-çiçeksi; Kayisi, Seftali, Siyah Frenk Üzümü, Kadife Ciçeği

Orta Nota: Odunsu-çiçeksi; Yasemin, Sandal Ağacı, Sedir Agacı

Dip Nota: Tatlı-misk; Misk, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR