W20 KADIN PARFÜM

W20 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

Güçlü bir  kadın için mükemmel olan, W-20 seksi, genç ve hayat dolu kadını hedef alan muhteşem bir kokudur. Üst notala narenciyeler ve şakayıkla açılırken, orta notalar gül ve meyvesel notalar içeren Çin’in osmantus çiçeği ile güçlenir. Dip notası ise paçuli, sandal ağacı ve misklerin harika bir kombinasyonudur.

 

 

W20 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Çiçeksi;  Narenciye Notalari, Şakayık 

Orta Nota: Çiçeksi; Gül, Osmantus 

Dip Nota: Odunsu-Misk;  Paçuli, Sandal Ağacı, Miskler 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR