W201 KADIN PARFÜM

W201 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W201; koku, genel olarak bağımlılık oluşturmakta ve ışıkla karanlığın zıtlığını simgelemektedir. Güne başlarken oldukça enerjik olmanızı sağlayacak olan limon ve karabiber acilisi, yasemin, portakal cicegi ve beyaz çiçeklerin cezbedici kokusu ile birleşerek çok özel ve sıra dışı bir kokuya bürünmektedir. Dip notadaki, sandal agaci ve beyaz misk’in vanilya ile birleşimi ise oldukça yenilikçi bir koku rengi olmaktadır.

W201 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Baharat; Limon, Karabiber

 

Orta Nota: Çiçeksi; Yasemin, Portakal Cicegi, Beyaz Cicekler

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Beyaz Misk, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR