W202  KADIN PARFÜM
W202  KADIN PARFÜM
W202  KADIN PARFÜM

W202 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301016444

W202; modern sembolünü temsil ederken zamansız ve çiçeksi kokusu ile büyülemektedir. Limon, mandalina ve portakalin narenciye notaları ile açılış yapan koku, orta notalarda bulunan mirabelle erigi, frenk uzumu, ylang ylang ve yaseminin meyvesel ve çiçeksi kokuları ile kokunun karakterini oluştururken dip notalarda bulunan sandal agaci, vetiver, misk ve vanilya akoru çiçeksi kokuya tatlı bir his verir.

W202 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye; Limon, Mandalina, Portakal

 

Orta Nota: Meyvesel-Çiçeksi; Erik, Frenk Üzümü Ylang Ylang, Yasemin

 

Dip Nota: Tatlı-Odunsu; Sandal Ağacı, Vetiver, Misk, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir