W203  KADIN PARFÜM
W203  KADIN PARFÜM
W203  KADIN PARFÜM

W203 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301011609

W203; lüks yaşam ve hedonizm yerine festival havası ve daha basit zevklerden ilham alan kokunun üst notalarını mandalina, greyfurt, portakal, frenk üzümü ve egzotik meyveler oluşturmuştur. Çiçeksi orta notalar ise yasemin, portakal çiçeği ve müge ile geliştirilirken dip notalarda bulunan paçuli, amber ve misk kokuyu zenginleştirmiştir.

W203 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Greyfurt, Portakal, Frenk Üzümü, Egzotik Meyveler

 

Orta Nota:Çiçeksi; Yasemin, Portakal Çiçeği, Müge

 

Dip Nota: Sandal Ağacı, Vetiver, Misk, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir