W208 KADIN PARFÜM
W208  KADIN PARFÜM
W208  KADIN PARFÜM

W208 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W208; En derin duygularınızı ortaya çıkaracak yoğun ve baştan çıkarıcı bir koku... Asla vazgeçemeyeceğiniz çekici kokusunu cömertçe sunar. Ust notada, ferahlatici lavantayı narenciye ve yesil notalar aydınlatır. Tazeliği ve tutkuyu temsil eden frezya ve manolya, yasemin, Bulgar gulu ve neroli ile kalp notasinda bulusur. Koku, egzotik Tahiti vanilyası, sandal ağacı, şehvetli misk ve amber ile sona erer.

W208 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Yesil Notalar; Narenciye Notalari, Lavanta, Yesil Notalar

 

Orta Nota: Ciceksi-Ciceksi; Yasemin, Bulgar GuluManolya, Frezya, Neroli

 

Dip Nota: Tahiti Vanilyasi, Misk, Amber,Sandal Agaci

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR