W209 KADIN PARFÜM

W209 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W209; feminen parfümü çiçeklerle donatılmış bir bahçeden ilham alarak yaz kokuları koleksiyonuna eklendi. Bugün, yarın ve sonsuza kadar seksi! Kadının seksiliğini ön plana çıkaran bu koku üst notalarında mor meyveler yer alıyor. Kokunun kalbine Shangri-la sarı şakayık çiçeği ve orkide ile inilmiştir. Dip notayi oluşturan vanilya, kokuya tatlı bir hava katıp, kokunun gücünü ortaya koymuştur.

W209 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel; Mor Meyveler

 

Orta Nota: Ciceksi; Shangri-la Sarı Şakayık, Orkide

 

Dip Nota: Tatlı; Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR