W21 KADIN PARFÜM

W21 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-21 su gibi ferahlatıcı etkiye sahip taze bir kokudur. Ananas, kavun, Frenk üzümü, şeftali, böğürtlen üst notada ozon notaları ile mükemmel bir uyum yakalarken nilufer, müge ve yaseminin zarif hassas çeksi notaları parfümün kalp notasında yer almaktadır. Vetiver ve sandal ağacı bu şaşırtıcı çiçeksi kokunun kapanışını yapar.

 

 

W21 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Ozon;  Ozon Notalari, Ananas, Kavun, Frenk Uzumu, Şeftali, Böğürtlen

Orta Nota: Çiçeksi; Nilufer, Müge, Yasemin

Dip Nota: Odunsu;  Vetiver, Sandal Ağacı

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR