W210  KADIN PARFÜM

W210 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W210; Feminen koku, cok yönlü modern kadınlar için tasarlanmış, yoğun, nazik aynı zamanda zarif bir kokudur. Bergamot ve mandalinanın canlı notaları çok yönlü kadınların hareketli hayatını vurgularken kokunun kalbinde yer alan ylang ylang, yasemin ve gül kadınların romantik yönünü anlatmaktadır. Dip notalarda bulunan sandal ağacı notaları, beyaz misk ve vanilya ise kokunun yoğun ve zarif yönünü güçlendirmektedir.

W210 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye; Bergamot, Mandalina

 

Orta Nota: Ciceksi; Ylang Ylang, Yasemin, Gül

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sandal Ağacı, Beyaz Miskler, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR