W211 KADIN PARFÜM

W211 KADIN PARFÜM

W211; New York’un gece hayatından esinlenerek tasarlanmıştır. Üst notalarda bulunan limon, mandalina, portakal ve frenk üzümü New York’un hızlı ve eğleceli yönünü vurgularken orta notalarda bulunan yasemin, müge, gül ve menekşe notaları şehrin büyüleyici şehvetini ortaya çıkarmıştır. Dip notalarda bulunan amber, paçuli ve vanilya şehrin tutku dolu gecelerini anlatmaktadır.

W211 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Limon, Mandalina, Portakal, Frenk Üzümü

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Müge, Gül, Menekşe

 

Dip Nota: Tatlı-Odunsu; Amber, Paçuli, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR