W216 KADIN PARFÜM
W216  KADIN PARFÜM
W216  KADIN PARFÜM

W216 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011739

W216; Benzersizliği, modern ve seçkin tasarımları ile göze çarpan ilham kaynağı Paris şehridir. Şehrin romantik havasını yansıtan yasemin, müge ve tuberoz çiçekleri, elma ve şeftali notaları ile çevrelenirken üst notaları oluşturan pembe greyfurt, portakal, bergamot ve mandalina ile canlandırılmış ve amber, sedir ağacı ve beyaz miskler ile tamamlanmıştır.

:

W216 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye; Pembe Greyfurt, Portakal, Bergamot, Mandalina

 

Orta Nota: Çiçeksi-Meyvesel; Yasemin, Tuberoz, Müge, Elma, Şeftali

 

Dip Nota: Amber-Misk; Amber, Sedir Ağacı, Beyaz Miskler

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.