W221 KADIN PARFÜM

W221 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W221; büyüleyici bir dünyaya girmeye hazır olun. Göz kamaştırıcı ve gizemli. Üst nota, limon, yesil cay ve kizilcigin notalarinin mukemmel karisimindan olusuyor. Koku kalbinde yasemin, sakayik ve su ciceklerinden olusan bir buket gizliyor. Dip nota ise odunsu notalar, paçuli ve miskten meydana gelir.

W221 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel-Narenciye; Limon, Yesil Cay,Kizilcik

 

Orta Nota:Çiçeksi; Yasemin, Sakayik, Su Cicekleri

 

Dip Nota:Odunsu-Misk; Odunsu Notalar, Paculi, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR