W222 KADIN PARFÜM

W222 KADIN PARFÜM

W222; İhtişamın ve lüksün en üst seviyelerinde gezen alımlı bir kadın. Artık yenilikçi ve kendinden emin tarzıyla göz dolduruyor. Yeni bir macera, yeni bir atılım... Koku, portakal, mandalina, elma ve ahududu notalarıyla açılır. Yasemin, müge, bal, paçuli, odunsu notalar ve süt notaları orta notaya hükmeder. Amber, misk ve vanilya kokuyu kapatır.

W222 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Portakal, Mandalina, Elma, Ahududu

 

Orta Nota: Ciceksi-Odunsu; Yasemin, Muge, Bal, Paculi, Odunsu Notalar, Süt Notaları

 

Dip Nota: Tatli-Amber; Amber, Misk, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR