W223 KADIN PARFÜM

W223 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W223; kadının gücünün ve kutsallığının yansıması. O her kadının kıskandığı, tanrısal güzelliği ile tüm erkeklerin arzuladığı, eşsiz, büyüleyici, güçlü, kutsal bir kadın. Oryantal-çiçeksi olarak yorumlanan üst notalarında böğürtlen, şeftali ve tuzlu marin notalar; orta notalarında yasemin ve zambak; dip notalarında ise sandal ağacı, odunsu notalar, tatli vanilya ve amber yer alıyor.

W223 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel-Marin; Bogurtlen, Seftali, Marin Notalar

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Zambak

 

Dip Nota: Tatli-Odunsu; Sandal Agaci, Odunsu Notalar, Vanilya, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR