W229 KADIN PARFÜM

W229 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W229; Siyah ve beyaz… Gece ve gündüz… İyi kız, kötü kız… Kadınsılığın yepyeni boyutlarını yakalıyor.  Küstahlık derecesinde sofistike bir koku… Cesur, meydan okuyan, kıştırtıcı ve güçlü… Kadının harikulade karmaşıklığını yakalayan bu yeni koku, şaşırtıcı bergamot, kirmizi meyveler ve elmayi acilista bir araya getirir.Tatlı ve alımlı yasemin, tuberoz ve muge, karanlık tarafında ise yoğun, hoş kokulu kakao ve baş döndürücü tonka, sandal agaci, amber ve vetiver yer alır.

W229 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Kirmizi Meyveler, Elma

 

Orta Nota: Çiçeksi; Tuberoz, Yasemin, Muge

 

Dip Nota: Tatli-Amber; Sandal Agaci, Vetiver, Tonka, Kakao, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR