W23 KADIN PARFÜM

W23 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-23, kadınlar için zarif meyvesel ve çiçeeksi bir koku. W-23 ile eşsiz anları kutlayın, yaşamınız yeni bir boyut kazanacaktır. Çiçeklerin ve lezzetli meyvelerin ışıltılı tazeliği, izin verdiğinizde sizi memnun edecektir. Bu büyüleyici koku, yaşam yolculuğunuzda gerçek bir arkadaş olacak. Olağanüstü bir koku olan W-23 ile hayatı kutlayın! Koku, elma, Siyah Frenk Üzümü, ananas ve müge ile açılmaktadır. Yasemin, gül, manolya ve mügenin çiçek notaları kalbe hakimdir. Sandal ağacı ve sedir ağacının odunsu notaları kokuyu kapatmak için dip notada miskle buluşur.

 

 

W23 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Ciceksi;  Ananas, Elma, Frenk Üzümü, Muge

Orta Nota: Çiçeksi; Gul, Yasemin, Manolya, Muge

Dip Nota: Odunsu-misk;  Misk, Sandal Ağacı, Sedir Agaci

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR