W231 KADIN PARFÜM

W231 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W231; doğal güzelliğe sahip kadınlardan esinlenilerek tasarlanmıştır. Portakal çiçeğinin taze notaları pembe biber ile birlikte açılışta bahar esintisi hissettiriyor. Orta notasındaki leylak ve sümbülden gelen çiçeksi notalar odunsu notalarla zenginleştirilmiştir. Dip notada ise  iris ve misk kullanılmıştır.

W231 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Çiçeksi-Baharat; Portakal Çiçeği, Pembe Biber

 

Orta Nota: Çiçeksi-Odunsu; Leylak, Sümbül, Odunsu Notalar

 

Dip Nota: Misk; Pudrajli Notalar, İris, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR