W232  KADIN PARFÜM
W232  KADIN PARFÜM
W232  KADIN PARFÜM

W232 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301016741

W232; TUTKU. Kırmızı bir renkten çok daha fazlası… Kendini ifade etme tarzi! Feminen, zarfi aynı zamanda baş döndürücü. Üst notalar karabiber ve pembe biberin sicak notalari ile isiniyor. Kalp notasindaki gul, iris ve yasemin bas donduruyor. Dip nota ise paculi, vetiver ve sandal agacindan olusuyor.

:

W232 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Baharat; Karabiber, Pembe Biber

 

Orta Nota: Çiçeksi; Gul, Iris, Yasemin

 

Dip Nota: Odunsu; Paculi, Vetiver, Sandal Agaci

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.