W237  KADIN PARFÜM
W237  KADIN PARFÜM
W237  KADIN PARFÜM

W237 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010923

W237; Çekici kokuların ve büyüleyici müzik seslerinin havayı doldurduğu gerçeklikten fantastik bir kaçışa götürür. Büyüleyici cazibesiyle başlarını döndürürken ve maskesini takar, vahsi tarafını ortaya çıkarır. Koku, siyah frenk üzümü, armut, ahududu ve pırıl pırıl mandalinadan oluşan bir acilis saglar. Kalbinde, yasemin ve niluferin cazibesini sunar. Beyaz misk, şehvetli amber ve sedir ağacı ile saglanan kapanis, sarhoş edici bir cazibeye sahiptir.

:

W237 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Frenk Uzumu, Armut, Ahududu

 

Orta Nota: Yasemin, Nilufer

 

Dip Nota: Misk-Amber; Sedir Agaci, Beyaz Misk, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.