W24 KADIN PARFÜM

W24 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W-24, sınırları olmayan ve istediği tüm hayalleri gerçekleştirmek isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Notalarında bulunan, siyah orkidenin gizemli etkisi ve büyüleyici çekiciliği birleşecek kokunuzla etrafınızdaki herkesi büyülemenizi sağlayacak. Üst notada nar ve yeşil notalar mükemmel bir uyum yakalarken siyah orkide ve lotus çiçeğinin zarif hassas çiçeksi notaları parfümün kalp notasında yer almaktadır. Misk, menekşe, odunsu notalar ve amber bu şaşırtıcı çiçeksi oryantal kokunun kapanışını yapar.

 

 

 

W24 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Yesil; Nar, Yesil Notalar

Orta Nota: Çiçeksi; Siyah Orkide, Lotus Cicegi

Dip Nota: Misk-Amber; Misk, Menekse, Odunsu Notalar, Amber

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR