W243  KADIN PARFÜM
W243  KADIN PARFÜM
W243  KADIN PARFÜM

W243 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010985

W243; Şık, baştan çıkarıcı ve biraz tehlikeli olan tüm ilkel içgüdülerine sahiptir. Kokusu ile cevrenizdeki herkesi buyunuz altina alacaksiniz. Koku, tuberoz, osmantus, şeftali ve bergamot ile açılır. Ciceksi kalbe yasemin, gül ve ylang ylang hakimdir. Kompozisyon, sandal ağacı, vanilya ve misk ile kapatılır.

:

W243 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Ciceksi-Meyvesel; Tuberoz, Osmantus, Seftali, Bergamot

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Gul, Ylang Ylang

 

Dip Nota: Tatli-Misk; Sandal Agaci, Vanilya, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.