W245 KADIN PARFÜM

W245 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W245; Bulundurduğu çiçeksi oryantal notalar ile sofistike ve hipnotize edici kadınlığın özüne dokunuyor. Üst notada bergamot ve limonun canlandırıcı notalarısiyah frenk üzümü ile bulusuyor. İris, yasemin ve armutun oluşturduğu ilgi çekici, harmonize ,imza nota, dip notada paçuli, vanilya ve karamel ile buluşarak sizi farkllı deneyimlere sürüklüyor.

W245 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Limon,Frenk Uzumu

 

Orta Nota: Ciceksi-Meyvesel; Iris, Yasemin, Armut

 

Dip Nota: Odunsu-Tatli; Paculi, Vanilya, Karamel

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR