W246  KADIN PARFÜM

W246 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W246;  Kırmızı meyveler, çiçeksi notalar, karamel ve amber içeren Londra'nın ruhunu yakalayan bir çiçeksi meyvesel bir koku. Çilek, siyah frenk üzümü, elma ve pembe biber ile sağlanan yaratıcı ve canlı açılış kokuya büyüleyici bir hava katmaktadır. Yasemin, müge ve menekşenin oluşturduğu kalp, dip notada sedir ğacı, karamel, vanilya, yosun notaları ve amber ile birleşerek kokunun karakterini vurgulamaktadır.

W246 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel-Baharat; Cilek, Frenk Uzumu, Elma, Pembe Biber

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Muge, Menekse

 

Dip Nota: Odunsu-Tatli; Sedir Agaci, Karamel, Vanilya, Yosun Notalari, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR