W247  KADIN PARFÜM
W247  KADIN PARFÜM
W247  KADIN PARFÜM

W247 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W247; Sizi kusatacak ve adim adim bastan çikartacak, ondan uzak durmayi basaramayacaksiniz. Bergamot ve mandalinali acilisi, osmantus, beyaz cicekler ve mugeden olusan kalbi, vanilya, kahve, kakao, tonka ve beyaz misk ile saglanan dip notasi ile zaman içinde cazibesini daha da ortaya çikaran derin ve karmasikliga sahip bir buyuleyici bir kadin kokusudur.

W247 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye; Bergamot, Mandalina

 

Orta Nota: Ciceksi; Osmantus, Beyaz Cicekler,Muge

 

Dip Nota: Tatli-Misk; Vanilya, Kahve, Kakao, Tonka, Beyaz Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR