W248 KADIN PARFÜM

W248 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)

W248; Kendi sınırlarını aşmaya ve yasak olanın heyecanını tatmaya cesaret eden tüm kadınların kokusudur. Acilistaki bergamot, mandalina, armut ve visne kokuya akılda kalıcı, sofistike, kadınsı ve son derece bağımlılık yaratan bir koku izlenimi verir. Yasemin, tuberoz ve zencefilden oluşan beyaz çiçek notaları ve dip notalar ile güçlü bir contrast olusturur. Paçuli, sandal agaci, misk, amber ve vetiverin yoğun dumanlı ve odunsu notaları, bu kokuya otantik, vahşi ve şehvetli bir güç verir.

W248 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Mandalina, Armut, Visne

 

Orta Nota: Ciceksi-Baharat; Yasemin, Tuberoz, Zencefil

 

Dip Nota: Odunsu-Amber; Paculi, Vetiver, Sandal Agaci, Misk, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR