W255  KADIN PARFÜM
W255  KADIN PARFÜM
W255  KADIN PARFÜM

W255 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301030044

W255; ; La Nuit Trésor á la Folie ile delicesine aşık olmaya hazır mısın? Yeni Eau De Parfum’de ateş kırmızısı gül, kor bir yakut kadar alevli. Leziz bir vanilya iksirinden doğan bu gerçek şehvet iksiri, çiçeksi oryantal notalarin muhteşem kalp atışlarıyla hayat buldu. Ust notalarda bergamot, armut ve kirmizi frenk uzumu; orta notalarda yasemin, sakayik, gul ve pembe biber; dip notalarinda ise benzoin, vanilya, odunsu notalar, beyaz misk ve amber bulunuyor.

:

W255 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Bergamot, Armut,Kirmizi Frenk Uzumu

 

Orta Nota: Ciceksi-Baharat; Yasemin, Sakayik, Gul, Pembe Biber

 

Dip Nota: Tatli-Misk; Benzoin, Vanilya, Odunsu Notalar,Beyaz Misk, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.