W257 KADIN PARFÜM

W257 KADIN PARFÜM

W257; Bu parlak, ışıltılı koku, narin çiçek notaları ile birlikte mandalina ve elmanın notalarını içerir. Mandalina, beyaz frenk üzümü ve elmanın narenciye ve meyvesel notalarıyla açılan, çiçeksi-misk bir kompozisyon olarak sunulmaktadır. Yasemin, manolya ve şakayıgin kadifemsi çiçek kokuları, sandal ağacı ve beyaz miskin odunsu-misk notalari esliginde kokunun kalbine yerlestirilmistir.

W257 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Elma,Beyaz Frenk Uzumu

 

Orta Nota: Meyvesel-Ciceksi; Yasemin, Manolya, Sakayik

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Beyaz Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR