W259  KADIN PARFÜM
W259  KADIN PARFÜM
W259  KADIN PARFÜM

W259 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301030082

W259; Parildayan elegantlik ve baştan döndürücü bir şehvet! İkonik temizleme spreyi yeni kokusu ile karşınızda: Dünyanın en arzulanan nesnesi altın şimdi eşsiz ve çağdaş bir tasarım ile en sık kullanılan temizleme şişesi ile birleşti. Mandalina, armut, seftali ve ananas kokuyu acar. Ciceksi kalp yasemin, muge ve gul notalari sunar. Paculi, sandal agaci, amber ve vanilya ise kokuyu kapatir

:

W259 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Armut, Seftali, Ananas

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Muge, Gul

 

Dip Nota: Odunsu-Amber; Paculi, Sandal Agaci, Amber, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.